LIVE STREAMING

İnternet canlı yayınlarınız için kullandığınız sürekli eskiyen donanımlardan, pahalı bakım maliyetlerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? AdNext size ihtiyacınız olan tüm çözümleri tek bir platformda sunuyor. Geliştirdiği üstün teknolojisi ile uçtan uca internet canlı yayın platformu olan Adnext Ultimate Streaming Engine (AUSE) ile içeriğinizi internet üzerinden kesintisiz ve muhteşem kalitede yayınlayın. AUSE size canlı yayın, encoding, dinamik reklam ekleme, player ve raporlama çözümlerini tek bir platformda sunar.

Adaptive Bitrate Optimum Kalitede Yayın

AUSE canlı yayın sinyalinizi işler ve HTML5 Web, iOS ve Andoid için farklı çözünürlüklerde yayın üretimi yapar. Bu sayede izleyicilerinizin network hızı ne olursa olsun en uygun canlı yayın deneyimini sağlamayı garanti eder.

%100 Yazılım Tabanlı Encoding

AUSE size %100 yazılım tabanlı MPEG/DASH ve HLS destekli encoding servisi sunar. Akıllı karar mekanizması sayesinde izleyicilerin donanımına göre otomatik olarak MPEG/DASH veya HLS yayın arasında geçiş yapabilir. SDI ve MPEG-TS destekler. Kullandığı yapay zeka teknolojileri sayesinde canlı yayındaki reklam kuşaklarını otomatik olarak tespit edebilir ve metadata olarak aktarabilir.

Dinamik Reklam Ekleme

AUSE canlı internet yayınlarındaki reklam kuşaklarını dinamik olarak sunucu tarafında eklenen reklamlar ile her izleyici için özelleşmiş reklamlar ile yeniden dizayn edebilir. Yeni reklam kuşakları oluşturabilir

Gerçek Zamanlı Analitik

AUSE ile internet canlı yayınlarınızdaki anlık izleyici sayısını, hangi içeriğin nereden ve nasıl bir demografide izlendiğini, reklamlarınızın izlenme, tamamlanma ve tıklanma oranlarını gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.