PLAYER

AdNext size internet canlı yayınlarınız için tüm cihazlarda çalışan ve kesintisiz mükemmel bir Tv deneyimi sunan adaptif bitrate HTML5 player sağlar.

Interaktif Player

AdNext Player’lar izleyiciler ile etkileşime geçecek şekilde tasarlanmıştır. Bu etkileşim izleyicilere gösterilen anketler olabileceği gibi canlı yayın içerikleriniz ile izleyicilerinizin etkileşime geçmesini sağlayan interaktif uygulamalar veya e-ticaret platformları ile entegrasyonlar olabilir.

Adaptif Bitrate Teknolojisi

AdNext’in adaptif bitrate teknolojisi izleyicilerinize kesintisiz bir deneyim sunmak üzere tasarlandı. Hangi cihaz olursa olsun AdNext player en uygun bitrate seçimini yaparak internet canlı yayınlarınız için en uygun izleme deneyimini sunmayı garantiler.

Kişiselleştirilmiş Player Giydirmesi

Adnext Player’ı kurumsal kimliğinize uygun şekilde giydirerek websiteniz ile uyumlu hale getirebilirsiniz

Kendi API’larınızı ekleyin

AdNext Player’a kendi API’larınızı ekleyerek istediğiniz özellikleri kazandırabilirsiniz, bu konuda entegrasyon mühendislerimizin desteğini alabilirsiniz.

VAST Uyumlu

AdNext Player iab standartlarında VAST uyumlu olarak geliştirilmiştir. Reklam verenler internet canlı yayınlarınızda Dinamik Reklam Ekleme özelliği ile kişiselleştirilmiş reklam gösterimi yaparken aynı zamanda 3. parti ölçüm şirketleri ile reklamın izlenme, tamamlanma ve görünürlük oranlarını ölçebilir.